هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  ثبت نامثبت نام  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  فیلتر شکنفیلتر شکن  ثبت نامثبت نام  ورودورود  

اس ام اس هاي عاشقانه 87/06/27

3 مشترك
نويسندهپيام
Admin
ریاست کل سایت
ریاست کل سایت
Admin

ذكر
تعداد پستها : 1183
آدرس پستي : کره زمین
شکلک : اس ام اس هاي عاشقانه 87/06/27 209687
تا حالا سکس داشتي : no
روز عضویت : 1387/07/26
روز تولد : 1359/12/24
امتياز داده شده به کاربر از طرف ادمين :
اس ام اس هاي عاشقانه 87/06/27 Left_bar_bleue95 / 10095 / 100اس ام اس هاي عاشقانه 87/06/27 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-29

اس ام اس هاي عاشقانه 87/06/27 Empty
پستعنوان: اس ام اس هاي عاشقانه 87/06/27   اس ام اس هاي عاشقانه 87/06/27 Emptyالأربعاء سبتمبر 17, 2008 4:34 pm

از من آزرده مشو، ميروم از خانه ي تو، قبل رفتن تو بدان عاشق و بي تقصيرم، تو اگر خسته اي از دست دلم حرفي نيست، امر كن تا كه بميرم به خدا مي ميرم..

ديشب دفترچه قسطامو ورق مي زدم. تمومي نداره! تا آخر عمر بدهكار مهربونياتم..

دلا دیشب چه می کردی تو در کوی حبیب من؟
الهی خون شوی ای دل تو هم گشتی رقیب من!

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت،بيچاره از اين عشق فقط سوختن آموخت

قلب من در شهر چشمان تو جا مانده است قدر يك شب هم شده از آن پرستاري كني

كنار دریا نشسته بودم و از غم دوریت آرام گريه مي كردم قطره اي از اشكم به دريا افتاد، تا زماني كه آن قطره اشك را پيدا كنم دوستت دارم

من همان قاب تهي، خسته و بي تصويرم كه براي تو و تصوير دلت مي ميرم

در محكمه روز قيامت كنم از تو شكايت، به خدايت گويم كه مرا كشته دو چشمان سياهت

وفاي بي وفايان كرده پيرم، برم يار وفاداري بگيرم، اگر يار وفاداري نديدم، سر قبر وفاداري بميرم

كاش معشوق ز عاشق طلب جان مي كرد، تا كه هر بي سروپايي نشود عاشق دلدار كسي

اگر كسي رو دوست داري نه براش ستاره باش، نه آفتاب چون هر دوشون زود گذرند، پس براش آسمون باش كه هميشه بالاي سرش باشي

زندگي مثل ديكته است هي غلط مي نويسيم و هي پاك مي كنيم دوباره مي نويسيم و باز پاك مي كنيم غافل از اينكه يه روز داد مي زنند ورقه ها بالا ...

من پرستوي خزان ديده و خاموش توام حسرتي گر به دلم هست همان دوري توست

دوستي من و تو دوستي شاخه و برگ است، و جدايي برگ از شاخه ، مرگ است

امشب دلم از امدنت سرشار است، فانوس به دست كوچه ديدار استف آن گونه تو را در انتظارم كه اگر،اين چشم بخوابد آن يكي بيدار است

اگر ديدي دلي تنها نشسته، ميان رنج غمها تك نشسته، نگو آن دل چرا تنها نشسته، بدان كه دوريت آن را شكسته

سيب سرخي را به من بخشيد و رفت، عاقبت بر عشق من خنديد و رفت، اشك در چشمان سردم حلقه زد، بي مروت، گريه ام را ديد و رفت

نبودي بي تو پنهان گريه كردم، تو را ديدم و خندان گريه كردم، براي اين كه اشكهايم نبيني، نشستم زير باران گريه كردم

زندگي سه تا پيچ داري، تولد_عشق_مرگ، سر پيچ دوم منتظرتم كه تا پيچ سوم باهات بيام

باید در زندگی همچون دریا بود تا اگر با سنگهای سخت برخورد کردیم ، سنگها در عمق ما محو شوند نه ما در عمق سنگها

زيبا ترين غروب : غروب عاشقان......زيبا ترين سنگ : دل يار. زيبا ترين مايع : اشك .....زيبا ترين ناله :آه....زيبا ترين دوست : قلب (تو) زيبا ترين كلام دوستت دارم

خداحافظ : ولی هرگز نخواهی رفت از یادم خداحافظ : ولی این یعنی در اندوه تو میمیرم دراین تنهایی مطلق که می بندد ، به زنجیرم و بی تو لحظه ای حتی دلم طاقت نمی آرد
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://hall4all.dom.ir
rasool1
کاربر جدید
کاربر جدید

انثى
تعداد پستها : 23
آدرس پستي : 1234567891
تا حالا سکس داشتي : yes
روز عضویت : 2008/10/04
روز تولد : 1982/01/01
اس ام اس هاي عاشقانه 87/06/27 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100اس ام اس هاي عاشقانه 87/06/27 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-10-04

پستعنوان: رد: اس ام اس هاي عاشقانه 87/06/27   اس ام اس هاي عاشقانه 87/06/27 Emptyالسبت أكتوبر 04, 2008 6:02 pm

ممنون جالب بود/
http://www.kilosex.com
ASAL_2012
کاربر جدید
کاربر جدید

ذكر
تعداد پستها : 41
آدرس پستي : یه ایستگاه مونده به آخر دنیا
تا حالا سکس داشتي : yes
روز عضویت : yyyy/mm/dd
روز تولد : yyyy/mm/dd
اس ام اس هاي عاشقانه 87/06/27 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100اس ام اس هاي عاشقانه 87/06/27 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-10-01

پستعنوان: رد: اس ام اس هاي عاشقانه 87/06/27   اس ام اس هاي عاشقانه 87/06/27 Emptyالإثنين أكتوبر 06, 2008 4:56 pm

خوب بود. مرسی

اس ام اس هاي عاشقانه 87/06/27
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-